Chemiqal Brothers

AKTUALNOŚCI

APC CZY INTERIOR CLEANER ?

Zastanawiałeś się kiedyś jaki preparat pomoże Ci doczyścić wnętrze Twojego samochodu ? Będzie jednocześnie skuteczny jak i bezpieczny do wszystkich jego wewnętrznych powierzchni?

W związku z odwiecznym problemem wszystkich  posiadaczy samochodów osobowych, ciężarowych czy wszelkich innych pojazdów pragniemy przedstawić APC czyli All Purpose Cleaner oraz Interior Cleaner.

Do czego tak naprawdę służy APC?

 APC jest uniwersalnym produktem przeznaczonym do czyszczenia nawet bardzo silnie zabrudzonych powierzchni. Najczęściej występuje w formie koncentratu, który w zależności od potrzeb (intensywności zabrudzenia) rozcieńcza się z wodą. Do niezbyt intensywnie zabrudzonych powierzchni zaleca się rozcieńczyć skoncentrowany APC w większej ilości wody do czyszczenia kokpitu, plastików, natomiast do intensywniej zabrudzonych  elementów  np. komora silnika  powinniśmy dodać mniejszej ilości wody, co  pozwoli z łatwością rozprawić się z mocniejszymi zabrudzeniami na takich powierzchniach . Zwracamy uwagę jednak na fakt, że jest to silnie działający środek czyszczący, dlatego niezmiernie istotnym czynnikiem jest zadbanie o odpowiednie rozcieńczenie preparatu. Niewystarczający dodatek wody w stosunku do ilości użytego  preparatu jakim jest APC , może doprowadzić do trwałych uszkodzeń czyszczonych elementów znajdujących się przede wszystkim wewnątrz pojazdu tj tapicerki materiałowej i skórzanej . Dlatego  nie zaleca się stosowania tego preparatu na  tego rodzaju powierzchniach.

Zalety:

  • Uniwersalny w zastosowaniu- nadaje się do wielu powierzchni ( uwaga na delikatniejsze powierzchnie znajdujące się wewnątrz  pojazdu tj. tapicerka, skóra, alcantara.
  • Ekonomiczny
  • Wydajny

Wady:

  • Należy wiedzieć jakich proporcjach rozcieńczyć preparat, aby nie uszkodzić czyszczonych  powierzchni
  • Konieczne jest przetarcie czyszczonych miejsc wilgotną mikrofibrą
  • Czyszczenie niewłaściwych powierzchni, może skutkować wystąpieniem  niepożądanych  efektów .
W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ APC TAKICH MAREK JAK :
 

A kto chce mieć piękne i lśniące wnętrze swojego auta?

No ba.. kto nie chce  ;> ?

Myślę, że przedstawiając kolejny produkt, jakim jest  Interior Cleaner, nie jeden z Was  (nawet jeśli do tej pory nieszczególnie zwracał na to uwagę) zacznie  dbać o wygląd wnętrza swojego samochodu.

INTERIOR CLEANER jest środkiem, który doskonale nadaje się do utrzymania czystości wewnątrz pojazdu. Jego specjalistyczna formuła została opracowania  w taki sposób, aby jak najlepiej zadbać  o wewnętrzne elementy  tj. tapicerka, kokpit, plastiki.

Jest produktem, który występuje w gotowej do użycia formule, co znaczy, że nie ma konieczności rozcieńczania. Doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami  wewnętrznych elementów i do tego jest całkowicie bezpieczny do użytku na wszelkiego rodzaju powierzchniach tj. plastików, winylu i gumy, a w wielu przypadkach również tapicerki materiałowej i alcantary.

Zalety:

  • Preparat gotowy do użycia
  • Nadaje się do regularnego użytku
  • Nie ma konieczności przecierania mytych powierzchni wilgotną fibrą

Wady:

  • Nie jest przeznaczony do silnych zabrudzeń
W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ INTERIOR CLEANER TAKICH MAREK JAK :