Chemiqal Brothers

ADBL

ADBL – kosmetyki samochodowe

ADBL to polski producent wysokiej jakości kosmetyków samochodowych. Marka ta szybko zyskała popularność wśród miłośników auto-detailingu i jest jedną z najczęściej wybieranych przez profesjonalne studia. Przewagą  marki ADBL jest szeroki wybór asortymentu oraz nieustanna pogoń za ulepszaniem swoich produktów. Wyprodukowane przez nią środki mają solidnie opracowane receptury o bardzo wysokiej skuteczności i wysokim poziomie bezpieczeństwa. W firmie ADBL znajdziemy także akcesoria, maszyny polerskie i inne niezbędne narzędzia, zapewniające nam wszystko do kompleksowego czyszczenia samochodu. Wszystkie produkty marki są przez nią zaprojektowane od A do Z – począwszy od wstępnej koncepcji poprzez skład i skończywszy na projekcie opakowania. Do bestsellerów marki ADBL możemy z powodzeniem zaliczyć takie produkty jak:

ADBL APC – Jest to uniwersalny środek do czyszczenia wszystkich powierzchni na zewnątrz i wewnątrz samochodu. Podstawowy środek każdego detailera.

ADBL QD1 – Doskonały i łatwy w użyciu quick detailer do lakieru z woskiem syntetycznym . Skutecznie podbija kolor i pozostawia na nim połysk. Doskonale spisuje się w bieżącej pielęgnacji samochodu.

ADBL  VAMPIRE LIQUID – Idealny preparat do usuwania zabrudzeń metalicznych z felg i lakieru (deironizer). Produkt posiada neutralne pH więc jest w 100% bezpieczny dla wosków i powłok ceramicznych .

ADBL SYNTETIC SPRAY WAX – to połączenie Quick Waxa z Quick detailerem. Bardzo łatwa i szybka aplikacja oraz rewelacyjne efekty wizualne sprawiły, że jest to jeden z najczęściej wybieranych Quick Detailerów na rynku.

Wyświetlanie 1–12 z 135 wyników