Chemiqal Brothers

Menzerna

Menzerna jest marką wywodząca się z Niemiec. Od 1888r wyznacza standardy w rozwoju i produkcji past polerskich dla przemysłu i handlu. Wszystkie produkty Menzerna są dostosowane do potrzeb klientów przemysłowych i profesjonalistów. Szeroka gama preparatów dostępna jest w wielu rodzajach opakowań i uzupełniona o certyfikowane akcesoria. Rozbudowane know-how w zakresie formułowania i dokładnego zrozumienie wymagań klienta sprawiły, że Menzerna jest specjalistą i liderem technologicznym w dziedzinie przemysłowych środków do polerowania.
Pasja do perfekcji zawarta jest w każdym produkcie Menzerna, gwarantując najwyższą jakość i ekonomiczną wydajność. Wszystkie obszary zastosowań polerowania przemysłowego pokrywa ponad 200 innowacyjnych receptur. Posiada Sieć oddziałów i dealerów na całym świecie z najwyższej jakości dodatkami do polerowania .
Menzerna posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie technologii formułowania i produkcji polerujących związków, obejmujące wszystkie obszary mechanicznego polerowania co n nadaje swoim markom premium ich połysk.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6