Chemiqal Brothers

AKTUALNOŚCI

TENZI ProDetailing już w sprzedaży !!!

TENZI to polski producent profesjonalnych środków chemicznych działający na rynku od ponad 20-tu lat.

Od początku funkcjonowania na rynku najważniejszym celem firmy jest dbałość o ciągły rozwój asortymentu oraz utrzymanie jego jakości i skuteczności działania na jak najwyższym poziomie.

Marka Tenzi charakteryzuje się jakością produktu oraz stosunkowo niską ceną w dodatku sprzedawana jest w czarnych butelkach 700ml a nie tak jak większość producentów w opakowaniach 500ml .

W swojej ofercie posiada produkty do profesjonalnego car detailingu , takie jak QUARTZ SHAMPOO-unikalny szampon samochodowy do mycia i ochrony karoserii z powłoką kwarcową, PRIX- Preparat o neutralnym pH przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń metalicznych z powierzchni lakieru samochodowego oraz felg, P14 Si- Preparat na bazie płynnego kwarcu do zabezpieczania karoserii, APC OUT-Niezwykle skuteczny produkt do wstępnego mycia karoserii i rozpuszczania silnych zabrudzeń ropopochodnych, PC-1 -Szybki i bardzo łatwy w użyciu Quick Detailer i wiele innych. W sowim arsenale posiada również powłoki ceramiczne na lakier Q10 Flexi ,Q7 Crystal, R1 Rim(felgi) oraz GX Glass do powierzchni szklanych.