Chemiqal Brothers

Współpraca

Prowadzisz studio detailingowe lub inny branżę z podobną usługowy ? Jeśli twoja odpowiedź brzmi TAK to przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę! 

Wystarczy, że zarejestrujesz u Nas konto po czym odezwiesz się celem weryfikacji firmy pisząc do Nas maila na adres: kontakt@chemiqal-brothers.pl z informacją o tym, że prowadzisz studio detailingowe i chciałbyś rozpocząć z Nami współpracę. W wiadomości zwrotnej zostaniesz poinformowany o tym, że Twoje konto zostało dodane do grupy rabatowej!

W przypadku studiów detailingowych oferujemy rabat -15% na cały asortyment!

Jeśli jednak potrzebujesz jednorazowo większej ilości towaru za wyższą kwotę to przygotujemy spersonalizowaną, atrakcyjną ofertę tylko dla Ciebie! Jesteśmy otwarci na współpracę i kładziemy szczególny nacisk na zadowolenie naszych partnerów handlowych ! 

Tak samo sprawa ma się w przypadku osób które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z prowadzeniem studia – w takiej sytuacji oferujemy kompleksową pomoc od A do Z w doborze kosmetyków, akcesoriów oraz sprzętu potrzebnego do pracy! Przygotujemy wyszczególnioną ofertę oraz dokładny cennik aby wszystko było jasne i klarowne! 

Nie ma czegoś w Naszym sklepie? To nie problem! Postaramy się sprowadzić taki produkt aby spełnić Twoje oczekiwania!

FIRMY KTÓRE NAM JUŻ ZAUFAŁY :

D.S. Detailing
77 Detailing
BLU Detailing
Ultimate Carbon Detailing
Mierzowski Autodetailing & Wrapping
MGP Garage Wrap Center
Look Shine
Poziom Studio
Monster Garage